Producenci
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Pałki teleskopowe

Pałka teleskopowa jest jednym ze środków przymusu bezpośredniego, wykorzystywanym obecnie m.in. przez funkcjonariuszy policji oraz innych przedstawicieli służb mundurowych. Produkt ten coraz wyraźniej wypiera z użycia bardzo popularne niegdyś tonfy, na co przede wszystkim wpływa fakt, iż posługiwanie się nim umożliwia wyprowadzenie o wiele szybszych uderzeń. Został bowiem wykonany z lekkich materiałów. Pałki teleskopowe, jak też wspomniane tonfy gwarantują wysoki poziom skuteczności w powstrzymywaniu nawet szczególnie agresywnych (i nierzadko uzbrojonych) napastników. Jeżeli więc chcesz poczuć się bezpiecznie poprzez posiadanie przy sobie legalnej broni, skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego.

W jakich sytuacjach warto posiadać przy sobie pałkę teleskopową?

Pałka rozkładana stanowi jedną z kilku odmian pałki teleskopowej, a jej zakup oferujemy swoim klientom w bardzo atrakcyjnej cenie. Dlaczego więc warto nabyć właśnie tę odmianę broni? Jak sama jej nazwa jednoznacznie wskazuje, nie musi być ona zawsze rozłożona na pełną długość (sięgającą nawet 45 cm). Schowanie jej poszczególnych członów pozwala swobodnie przenosić ją np. w plecaku lub torbie, aby w razie zaistnienia niebezpiecznej sytuacji na ulicy lub jakimkolwiek innym miejscu, z niej skorzystać. Stosowanie proponowanej broni okazuje się szczególnie przydatne, gdy agresor wyposażony jest w nóż lub inny przedmiot, którego pozbawienie go za pomocą rąk stanowiłoby zbyt duże ryzyko. Pałka rozkładana pozwala zachować bezpieczny dystans, co jest szczególnie ważne.

Rozkładana pałka teleskopowa do szybkiego obezwładniania napastnika

Decydując się na zakup pałki rozkładanej do obrony poprzez skorzystanie z naszej oferty, można zyskać pewność, że otrzymany produkt zdoła zapewnić znacznie większy poziom bezpieczeństwa. Ważny jest również fakt, że uderzając napastnika pałką teleskopową, zachodzi bardzo małe ryzyko, że zostanie mu przy tym wyrządzona poważna krzywda, jeżeli ciosy będą zadawane w części ciała, takie jak nogi czy ręce. Warto wspomnieć także o tym, że pałka dodatkowo ułatwia wykonywanie szczególnie efektywnych dźwigni oraz duszenia mających na celu jak najszybsze obezwładnienie agresora nawet w przypadku, gdy jest on znacznie lepiej zbudowany od zaatakowanej przez siebie osoby. Nie ryzykuj, chroń swoje zdrowie oraz życie, korzystając z produktów dostępnych w naszym sklepie.

Pałka teleskopowa

Pałka teleskopowa

Cena: 25,00 zł (netto: 20,33 zł )
Escrima styl tygrysi - ratan

Escrima styl tygrysi - ratan

Producent: Bushi
Cena: 69,00 zł (netto: 56,10 zł )
szt.
zobacz więcej
Eskrima ratanowa

Eskrima ratanowa

Producent: Bushi
Cena: 59,00 zł (netto: 47,97 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl