Producenci
Opcje przeglądania

Broń treningowa

Organizując pokazy sztuki samoobrony, warto zadbać o to, aby uczestniczące w niej osoby mogły poczuć się niczym w prawdziwej sytuacji zagrożenia. Pomocna w tym będzie na pewno broń treningowa, możliwa do nabycia w naszym sklepie internetowym. Składające się na ofertę przyrządy pozwolą osobom doskonalącym swoje umiejętności w zakresie obrony przed potencjalnym napastnikiem oswoić się z jego ewentualnym wyposażeniem. Dzięki obcowaniu z kijami i katanami treningowymi będą doskonale wiedzieć, jakie chwyty zastosować, by szybko i skutecznie obezwładnić agresora.

Oferujemy profesjonalne kije do walki i katany treningowe

Klienci naszego sklepu online mogą być pewni, że znajdą w nim dokładnie taką broń treningową, jakiej w danej sytuacji potrzebują. Przygotowując ofertę, zadbaliśmy bowiem o to, by była jak najbardziej różnorodna. W związku z tym osoby korzystające z naszych usług stają przed szansą nabycia nowoczesnych przyrządów, wykorzystywanych przez znanych na całym świecie instruktorów samoobrony. Na broń, którą obecnie dysponujemy, składają się m.in. różnego rodzaju katany treningowe (samurajskie, piankowe, hattori i wiele innych), noże gumowe, kije do walki, pistolety gumowe czy katany z bardzo wysokiej jakości stali. Jak zatem widać, każdy znajdzie coś dla siebie, a odpowiednio dobrana broń treningowa pozwoli urozmaicić kursy samoobrony, zachęcając kolejne osoby do uczestnictwa, co przełoży się na wzrost świadomości społeczeństwa na temat tego, jak radzić sobie w niebezpiecznych, ulicznych sytuacjach.

Całkowite bezpieczeństwo podczas korzystania z broni treningowej

Broń treningowa, jak już wspomnieliśmy, doskonale sprawdza się podczas pokazów sztuki samoobrony, ale też w wielu innych sytuacjach. Często sięgają po nią m.in. rekwizytorzy filmowi. Chcąc jak najbardziej wiarygodnie odegrać daną scenę, aktorzy muszą posiadać profesjonalne przyrządy, aby wiarygodność podczas odgrywania danej sceny była jak największa. Ważne jest przy tym jednak również to, aby artyści nie byli narażeni na jakikolwiek uszczerbek na zdrowiu. Użytkownicy kijów do walki i katan treningowych pochodzących z naszego sklepu nie muszą się tego obawiać, ponieważ każdy z przedmiotów wykonany został ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, w związku z czym korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne.

BON TOWAROWY Gladiator

BON TOWAROWY Gladiator
BON TOWAROWY Gladiator

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 100,00 zł (netto: 81,30 zł )

Miecz piankowy do walk kontaktowych

Miecz piankowy do walk kontaktowych
Miecz piankowy do walk kontaktowych

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 109,00 zł (netto: 88,62 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl